Protišmykové riešenia, nátery a roztoky

Nátery a roztoky s ktorými pracujeme sú vyvíjané za účelom eliminácie rizík a pošmyknutí vo verejnýh budovách, prevádzkach, výrobe, aquaparkoch a bazénovom svete a podobne.

Na stránke pracujeme, pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať

Certifikovaná aplikácia po celom Slovensku

Vďaka našim svetovým partnerstvám, hodinám odborných školení a hlavne skúsenostiam z "terénu", vám vieme ponúknuť vhodný prostriedok na ošetrenie práve tej vašej podlahy  a zároveň roztoky a náter odborne nainštalovať s poskytnutím záruky na ich funkčnosť a dlhú životnosť.

Na Slovenský trh prinášame patentované technológie, ktoré majú maximálny protišmykový efekt, dlhú životnosť a aplikácie výrazne neobmedzujú chod prevádzky alebo objektu. Na vybrané aplikácie poskytujeme záruku 5 a viac rokov.

Protišmykový náter SolidLux GRIP

www.solidluxcoating.com

Pomocou UV náteru SolidLux, je možné ošetriť rôzne povrchy vrátane oceľový platní a leštených povrchov. Schnutie náteru je takmer okamžité vďaka pôsobeniu špeciálneho UV svetla a tým je celý proces neustále pod kontrolou s minimálnou dobou odstavenia ošetrovaného povrchu. Hrúbku protišmykových zŕn je možné voliť podľa potreby.
Viac informácií…

 

Čítať ďalej

Roztoky MICROGRIP a TITANIUMGRIP

www.gripfactory.nl

Špeciálne roztoky, ktoré obsahujú látky reagujúce s vybranými zložkami daného povrchu, tým že s nimi reagujú a takpovediac ich “rozožerú” a na mikroskopickej úrovni vytvoria jamky, ktoré pri styku s nohou pôsobia protišmykovo hlavne na trvalo mokrých povrchoch. Na funkčnosť poskytujeme záruku 5 rokov.
Bližšie info na tejto stránke, alebo nás neváhajte kontaktovať…

Čítať ďalej

Protišmyková pasta NEUKLOUZNI

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Čitať ďalej

Sklolaminátove protišmykové GRP dosky

Sortiment Protišmykových dosiek a profilov, je určený na rýchle a efektívne pokrytie šmykľavých povrchov, hrán schodov ,rebríkov a podobne. Dosky sa jednoducho inštalujú a sú takmer okamžite pripravene plniť protišmykovú funkciu.

Čítať ďalej

Umývateľnosť jednotlivých protišmykových bodov