Protišmykové riešenia, nátery a roztoky

Nátery a roztoky s ktorými pracujeme sú vyvíjané za účelom eliminácie rizík a pošmyknutí vo verejnýh budovách, prevádzkach, výrobe, aquaparkoch a bazénovom svete a podobne.

Certifikovaná aplikácia po celom Slovensku

Vďaka našim svetovým partnerstvám, hodinám odborných školení a hlavne skúsenostiam z "terénu", vám vieme ponúknuť vhodný prostriedok na ošetrenie práve tej vašej podlahy  a zároveň roztoky a náter odborne nainštalovať s poskytnutím záruky na ich funkčnosť a dlhú životnosť.

Na Slovenský trh prinášame patentované technológie, ktoré majú maximálny protišmykový efekt, dlhú životnosť a aplikácie výrazne neobmedzujú chod prevádzky alebo objektu. Na vybrané aplikácie poskytujeme záruku 5 a viac rokov.

Protišmykový náter SolidLux GRIP

www.solidluxcoating.com

Pomocou UV náteru SolidLux, je možné ošetriť rôzne povrchy vrátane oceľový platní a leštených povrchov. Schnutie náteru je takmer okamžité vďaka pôsobeniu špeciálneho UV svetla a tým je celý proces neustále pod kontrolou s minimálnou dobou odstavenia ošetrovaného povrchu. Hrúbku protišmykových zŕn je možné voliť podľa potreby.
Viac informácií…

 

Čítať ďalej

Protišmykové prostriedky na dlažbu a podlahy

www.gripfactory.nl

Špeciálne roztoky, ktoré obsahujú látky reagujúce s vybranými zložkami daného povrchu, tým že s nimi reagujú na mikroskopickej úrovni a vytvoria jamky, alebo povrch ktorý pri styku s nohou pôsobí výrazne bezpečnejšie.

Na funkčnosť poskytujeme záruku 5 rokov.

Pre ošetrenie konkrétneho povrchu je dôležitá vhodná voľba prípravku na betón a dlažbu MicroGrip PRO,alebo na keramiku TitaniumGrip PRO
Aplikácia roztokov je možná iba vyškolenými pracovníkmi, preto nás neváhajte kontaktovať.

Čítať ďalej

Protišmyková pasta NEUKLOUZNI

Protišmykové riešenie pomocou nanesenia pasty s korundovým zrnom a pojivom, na vopred vybrúsený podklad. Aplikácie dosahujú životnosť 10 a viac rokov v závislosti od súdržnosti podkladu.

Čitať ďalej

Sklolaminátove protišmykové GRP dosky

Sortiment Protišmykových dosiek a profilov, je určený na rýchle a efektívne pokrytie šmykľavých povrchov, hrán schodov ,rebríkov a podobne. Dosky sa jednoducho inštalujú a sú takmer okamžite pripravene plniť protišmykovú funkciu.

Čítať ďalej